Dzisiaj jest 15 Czerwca 2024, Sobota, imieniny obchodzą:

WiadomościRSS

Lwy pokazały pazury Falubazowi

13 czerwca 2024

W zaległym meczu VI rundy PGE Ekstraligi rozegranym na stadionie przy ul. Olsztyńskiej, Krono-Plast Włókniarz Częstochowa pokonał NovyHotel Falubaz Zielona Góra 52:37. Najmocniejszym ogniwem w ekipie gospodarzy był Leon Madsen. Dla zespołu gości najlepiej punktowali Jarosław Hampel i Rasmus Jensen.

Byki podały skład na mecz ze Stalą

13 czerwca 2024

W niedzielę, 16 czerwca w zaległym meczu VII rundy PGE Ekstraligi, ebut.pl Stal Gorzów podejmie na stadionie im. Edwarda Jancarza FOGO Unię Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godz. 19.30. Znane są już awizowane składy gości na ten pojedynek.

Lwy odjadą zaległy mecz z Falubazem

13 czerwca 2024

W czwartek, 13 czerwca w zaległym meczu VI rundy PGE Ekstraligi, Krono-Plast Włókniarz Częstochowa podejmie na swoim torze NovyHotel Falubaz Zielona Góra. Początek zawodów zaplanowano na godz. 20.00. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

Stal Gorzów zdobywa Motoarenę!

09 czerwca 2024

W meczu VIII rundy PGE Ekstraligi rozegranym na Motoarenie, ebut.pl Stal Gorzów pokonała KS Apator Toruń 50:40. Najwięcej punktów dla drużyny gości wywalczył Martin Vaculik. W zespole gospodarzy najlepiej punktował Robert Lambert.

Falubaz mocniejszy od Sparty Wrocław

09 czerwca 2024

Niepełny skład i brak pomysłu na pokonanie przeciwnika zadecydowały o wyniku spotkania na stadionie przy ul. Wrocławskiej. W meczu VIII rundy PGE Ekstraligi NovyHotel Falubaz Zielona Góra pokonał Betard Spartę Wrocław 50:40.

Lwy wygrywają z FOGO Unią Leszno

07 czerwca 2024

W meczu VIII rundy PGE Ekstraligi rozegranym na stadionie przy ul. Olsztyńskiej, Krono-Plast Włókniarz Częstochowa pokonał FOGO Unię Leszno 47:43. Najmocniejszym ogniwem w ekipie gospodarzy był Leon Madsen. Dla zespołu gości najlepiej punktowali Keynan Rew i Grzegorz Zengota.

Szybka wygrana Motoru Lublin z GKM

07 czerwca 2024

Lubelskie Koziołki szybko i sprawnie rozprawiły się z gośćmi z Grudziądza. W meczu VIII rundy PGE Ekstraligi, Orlen Oil Motor Lublin pokonał ZOOleszcz GKM 40:20. Rywalizację przerwano po dziesięciu wyścigach z powodu opadów deszczu.