Dzisiaj jest 29 Września 2022, Czwartek, imieniny obchodzą:

PGE EKSTRALIGA 2022

 

CZĘŚĆ ZASADNICZA

I. runda

8 kwietnia (piątek)

Częstochowa - Leszno
Gorzów - Lublin

10 kwietnia (niedziela)

Ostrów - Grudziądz
Wrocław - Toruń

II. runda

16 kwietnia (sobota)

Grudziądz - Wrocław
Toruń - Ostrów

17 kwietnia (niedziela)

Lublin - Częstochowa
Leszno - Gorzów

III. runda

22 kwietnia (piątek)

Lublin - Grudziądz
Wrocław - Leszno

24 kwietnia (niedziela)

Ostrów - Częstochowa
Gorzów - Toruń

IV. runda

29 kwietnia (piątek)

Grudziądz - Gorzów
Leszno - Ostrów

1 maja (niedziela)

Częstochowa - Wrocław
Toruń - Lublin

V. runda

6 maja (piątek)

Lublin - Leszno
Wrocław - Ostrów

8 maja (niedziela)

Grudziądz - Toruń
Gorzów - Częstochowa

15 maja 2022 termin rezerwowy

VI. runda

20 maja (piątek)

Częstochowa - Grudziądz
Ostrów - Lublin

22 maja (niedziela)

Wrocław - Gorzów
Leszno - Toruń

29 maja 2022 termin rezerwowy

VII. runda

3 czerwca (piątek)

Toruń - Częstochowa
Gorzów - Ostrów

5 czerwca (niedziela)

Lublin - Wrocław
Grudziądz - Leszno

VIII. runda

10 czerwca (piątek)

Ostrów - Gorzów
Leszno - Grudziądz

12 czerwca (niedziela)

Częstochowa - Toruń
Wrocław - Lublin

IX runda

17 czerwca (piątek)

Lublin - Ostrów
Toruń - Leszno

19 czerwca (niedziela)

Grudziądz - Częstochowa
Gorzów - Wrocław

X. runda

24 czerwca (piątek)

Ostrów - Wrocław
Toruń - Grudziądz

26 czerwca (niedziela)

Częstochowa - Gorzów
Leszno - Lublin

XI. runda

1 lipca (piątek)

Wrocław - Częstochowa
Gorzów - Grudziądz

3 lipca (niedziela)

Lublin - Toruń
Ostrów - Leszno

10 lipca 2022 termin rezerwowy

XII. runda

15 lipca (piątek)

Częstochowa - Ostrów
Grudziądz - Lublin

17 lipca (niedziela)

Toruń - Gorzów
Leszno - Wrocław

XIII. runda

22 lipca (piątek)

Wrocław - Grudziądz
Gorzów - Leszno

24 lipca (niedziela)

Częstochowa - Lublin
Ostrów - Toruń

31 lipca 2022 termin rezerwowy

XIV. runda

5 sierpnia (piątek)

Leszno - Częstochowa
Grudziądz - Ostrów

7 sierpnia (niedziela)

Toruń - Wrocław
Lublin - Gorzów

CZEŚĆ FINAŁOWA

XV. runda

21 sierpnia (niedziela)

W przypadku awansu drużyny Wrocławia do części finałowej, klub z Wrocławia będzie gospodarzem meczu w 15. rundzie. 

XVI. runda

28 sierpnia (niedziela)

XVII. runda

2 września (piątek) - półfinały

XVIII. runda

4 września (niedziela) - półfinały - rewanże

XIX. runda

9-11 września 

Finał i mecz o 3. miejsce

W przypadku awansu drużyny z Torunia do meczu finałowego lub o 3. miejsce (19 i 20 runda) klub z Torunia będzie gospodarzem meczu w 19. rundzie.

18 września - termin rezerwowy

XX. runda

23-25 września 

Finał i mecz o 3. miejsce - rewanże

2 października - termin rezerwowy

9 października - termin rezerwowy