Dzisiaj jest 24 Lipca 2024, Środa, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Byki wyszarpały zwycięstwo z GKM

21 lipca 2024

Takiego wyniku raczej nikt nie typował. W meczu XI rundy PGE Ekstraligi, rozegranym na stadionie im. Alfreda Smoczyka, FOGO Unia Leszno pokonała ZOOleszcz GKM Grudziądz 47:43. Słaby występ odnotowali liderzy leszczyńskiej drużyny - Janusz Kołodziej i Andrzej Lebiediew.  

Stal Gorzów ponownie wygrywa Derby

21 lipca 2024

Derby w Lubuskiem ponownie dla Żółto-Niebieskich. W meczu XI rundy PGE Ekstraligi rozegranym na stadionie im. Edwarda Jancarza, ebut.pl Stal Gorzów pokonała NovyHotel Falubaz Zielona Góra 48:42. 

Spartanie wygrywają mecz z Aniołami

19 lipca 2024

Spotkania wyjazdowe nie są i raczej nigdy nie były mocną stroną toruńskich Aniołów. Za to Spartanie na domowym torze czują się jak ryby w wodzie. W meczu XI rundy PGE Ekstraligi rozegranym na Stadionie Olimpijskim, Betard Sparta Wrocław pokonała KS Apatora Toruń 48:42. 

Kolejny pokaz mocy Motoru Lublin

19 lipca 2024

Lubelskie Koziołki nadal rozdają karty w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. W meczu XI rundy najlepszej żużlowej ligi świata, Orlen Oil Motor Lublin pokonał na stadionie przy al. Zygmuntowskich Krono-Plast Włókniarza Częstochowa 48:42. 

Byki będą walczyć z GKM Grudziądz

19 lipca 2024

W niedzielę w meczu XI rundy PGE Ekstraligi, FOGO Unia Leszno podejmie na stadionie im. Alfreda Smoczyka ZOOleszcz GKM Grudziądz. Początek zawodów zaplanowano na godz. 19.15. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

W niedzielę Derby Ziemi Lubuskiej

19 lipca 2024

W niedzielę, 21 lipca w meczu XI rundy PGE Ekstraligi, ebut.pl Stal Gorzów podejmie na stadionie im. Edwarda Jancarza NovyHotel Falubaz Zielona Góra. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.30. Znane są już awizowane składy na ten pojedynek.

Spartanie będą walczyć z Aniołami

18 lipca 2024

W piątek w meczu XI rundy PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław podejmie na Stadionie Olimpijskim KS Apatora Toruń. Początek zawodów zaplanowano na godz. 20.30. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.