Dzisiaj jest 7 Czerwca 2023, Środa, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Stal Gorzów zmierzy się z Wilkami

07 czerwca 2023

W piątek, 9 czerwca w meczu IX rundy PGE Ekstraligi, ebut.pl Stal Gorzów podejmie na stadionie im. Edwarda Jancarza Cellfast Wilki Krosno. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20.30. Znane są już awizowane składy na ten pojedynek.

Spartanie będą walczyć z GKM Grudziądz

07 czerwca 2023

W piątek w meczu IX rundy PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław podejmie na Stadionie Olimpijskim ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Początek zawodów zaplanowano na godz. 18.00. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

Stal Gorzów wygrywa z Bykami

04 czerwca 2023

Zwycięstwem gości zakończył się mecz VIII rundy PGE Ekstraligi rozegrany na stadionie im. Alfreda Smoczyka. ebut.pl Stal Gorzów pokonała FOGO Unię Leszno 49:41. Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie gorzowskiej był Martin Vaculik. Dla zespołu gospodarzy najlepiej punktował Bartosz Smektała.

GKM Grudziądz rozgromił Motor Lublin

04 czerwca 2023

W meczu VIII rundy PGE Ekstraligi rozegranym na stadionie przy ul. Hallera, ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał Platinum Motor Lublin 56:34. Najwięcej punktów dla drużyny gospodarzy wywalczyli Max Fricke i Nicki Pedersen. W zespole gości najlepiej punktował Bartosz Zmarzlik.

GP: Vaculik najlepszy w Pradze

04 czerwca 2023

Martin Vaculik wygrał Grand Prix Czech rozegrane na torze w Pradze. Drugie miejsce zajął Leon Madsen. Na najniższym stopniu podium stanął Jack Holder.

Byki będą rywalizować ze Stalą Gorzów

02 czerwca 2023

W niedzielę, 4 czerwca w meczu VIII rundy PGE Ekstraligi, FOGO Unia Leszno podejmie na stadionie im. Alfreda Smoczyka ebut.pl Stal Gorzów. Początek spotkania zaplanowano na godz. 19.15. Znane są już awizowane składy na ten pojedynek.

GKM Grudziądz zmierzy się z Motorem

02 czerwca 2023

W niedzielę w meczu VIII rundy PGE Ekstraligi, ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podejmie na stadionie przy ul. Hallera Platinum Motor Lublin. Początek zawodów zaplanowano na godz. 16.30. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.