Dzisiaj jest 19 Maja 2022, Czwartek, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Lwy zmierzą się z GKM Grudziądz

17 maja 2022

W piątek, 20 maja w meczu VI rundy PGE Ekstraligi, zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa podejmie na stadionie przy ul. Olsztyńskiej ZOOLeszcz GKM Grudziądz. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 20.30. Poznaliśmy awizowane składy na te zawody.

Arged Malesa będzie walczyć z Motorem

17 maja 2022

W piątek w meczu VI rundy PGE Ekstraligi, Arged Malesa Ostrów Wielkopolski podejmie na swoim torze Motor Lublin. Początek zawodów zaplanowano na godz. 18.00. Znane są już awizowane składy na to spotkanie.

DME: Złote medale dla Polaków!

16 maja 2022

Na torze w Poznaniu rozegrany został pierwszy w historii finał Drużynowych Mistrzostw Europy. Rywalizację wygrała reprezentacja Polski. Drugie miejsce zajęli Duńczycy. Na trzeciej pozycji uplasowali się Brytyjczycy.

Fricke wygrywa SGP Polski w Warszawie

15 maja 2022

Max Fricke wygrał drugą rundę tegorocznego cyklu Grand Prix, rozegraną na PGE Narodowym. Drugi był Leon Madsen. Trzecie miejsce zajął Fredrik Lindgren.

W sobotę SGP Polski w Warszawie!

13 maja 2022

W sobotę, 14 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrane zostanie ORLEN Warsaw FIM Speedwy Grand Prix Polski. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 19.00. Poznaliśmy listę wszystkich uczestników tego turnieju.

DMPJ: Motor wygrywa w Tarnowie

13 maja 2022

Reprezentacja Motoru Lublin wygrała VI rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegraną na torze w Tarnowie. Drugie miejsce zajęli gospodarze. Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Wilków Krosno.

DMPJ: Włókniarz najlepszy w Opolu

13 maja 2022

Na torze w Opolu rozegrana została VI runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Rywalizację wygrali młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa.