Dzisiaj jest 19 Maja 2022, Czwartek, imieniny obchodzą:

Poznaliśmy terminarz eWinner 1. Ligi

Dodano: 07 stycznia 2022

Poznaliśmy pełny terminarz eWinner 1. Ligi Żużlowej 

Runda zasadnicza:

I. runda

sobota, 9 kwietnia / niedziela, 10 kwietnia / poniedziałek, 11 kwietnia 

Zielona Góra - Gniezno
Landshut - Bydgoszcz
Gdańsk - Krosno
Łódź - Rybnik

II. runda

sobota, 16 kwietnia / niedziela, 17 kwietnia 

Rybnik - Landshut
Bydgoszcz - Gdańsk
Gniezno - Łódź

poniedziałek, 25 kwietnia 

Krosno - Zielona Góra

22 kwietnia - termin rezerwowy

III. runda

sobota, 23 kwietnia / niedziela, 24 kwietnia / poniedziałek, 25 kwietnia 

Rybnik - Krosno
Landshut - Zielona Góra
Gdańsk - Gniezno
Łódź - Bydgoszcz

IV. runda

niedziela, 1 maja / poniedziałek, 2 maja 

Zielona Góra - Gdańsk
Krosno - Łódź
Bydgoszcz - Rybnik
Gniezno - Landshut

3 maja - termin rezerwowy

V. runda

sobota, 7 maja / niedziela, 8 maja / poniedziałek, 9 maja

Rybnik - Gniezno
Landshut - Gdańsk
Krosno - Bydgoszcz
Łódź - Zielona Góra

15 maja - termin rezerwowy

VI. runda

sobota, 21 maja / niedziela, 22 maja / poniedziałek, 23 maja

Zielona Góra - Bydgoszcz
Landshut - Łódź
Gdańsk - Rybnik
Gniezno - Krosno

VII. runda

sobota, 28 maja / niedziela, 29 maja / poniedziałek, 30 maja 

Rybnik - Zielona Góra
Bydgoszcz - Gniezno
Łódź - Gdańsk

poniedziałek, 6 czerwca 

Krosno - Landshut

3 czerwca - termin rezerwowy

VIII. runda

sobota, 4 czerwca / niedziela, 5 czerwca / poniedziałek, 6 czerwca 

Zielona Góra - Rybnik
Landshut - Krosno
Gdańsk - Łódź
Gniezno - Bydgoszcz

IX. runda

sobota, 11 czerwca / niedziela, 12 czerwca / poniedziałek, 13 czerwca 

Rybnik - Gdańsk
Krosno - Gniezno
Bydgoszcz - Zielona Góra
Łódź - Landshut

X. runda

sobota, 18 czerwca / niedziela, 19 czerwca / poniedziałek, 20 czerwca 

Zielona Góra - Łódź
Gdańsk - Landshut
Bydgoszcz - Krosno
Gniezno - Rybnik

XI. runda

sobota, 25 czerwca / niedziela, 26 czerwca / poniedziałek, 27 czerwca 

Rybnik - Bydgoszcz
Landshut - Gniezno
Gdańsk - Zielona Góra
Łódź - Krosno

XII. runda

sobota, 2 lipca / niedziela, 3 lipca / poniedziałek, 4 lipca 

Zielona Góra - Landshut
Krosno - Rybnik
Bydgoszcz - Łódź
Gniezno - Gdańsk

9 lipca, 10 lipca - termin rezerwowy

XIII. runda

sobota, 16 lipca / niedziela, 17 lipca / poniedziałek, 18 lipca 

Zielona Góra - Krosno
Landshut - Rybnik
Gdańsk - Bydgoszcz
Łódź - Gniezno

XIV. runda

sobota, 23 lipca / niedziela, 24 lipca / poniedziałek, 25 lipca 

Rybnik - Łódź
Krosno - Gdańsk
Bydgoszcz - Landshut
Gniezno - Zielona Góra

31 lipca, 1 sierpnia - termin rezerwowy

Ćwierćfinały:

XV. runda

sobota, 6 sierpnia / niedziela, 7 sierpnia 

12 sierpnia, 14 sierpnia, 15 sierpnia - termin rezerwowy

XVI. runda

sobota, 20 sierpnia / niedziela, 21 sierpnia 

27 sierpnia, 28 sierpnia - termin rezerwowy

Półfinały:

XVII. runda

piątek, 2 września 

XVIII. runda

niedziela, 4 września 

5 września, 9 września - termin rezerwowy

Finały:

XIX. runda - mecz o 1. miejsce

niedziela, 11 września 

12, września, 16 września - termin rezerwowy

XX. runda - mecz o 1. miejsce - rewanż

niedziela, 18 września

24 września, 25 września - termin rezerwowy

Czytaj również