Dzisiaj jest 16 Czerwca 2019, Niedziela, imieniny obchodzą:

Znamy listy startowe ćwierćfinałów IMP

Dodano: 16 maja 2019

W środę, 22 maja na torach w Bydgoszczy, Opolu, Poznaniu i Krośnie rozegrane zostaną turnieje ćwierćfinałowe Indywidualnych Mistrzostw Polski. Poznaliśmy wszystkich uczestników tych zawodów.

Lista startowa - Bydgoszcz:

1. Kamil Brzozowski
2. Sebastian Ułamek
3. Tomasz Orwat
4. Mirosław Jabłoński
5. Paweł Przedpełski
6. Krzysztof Buczkowski
7. Adrian Miedziński
8. Karol Żupiński
9. Piotr Protasiewicz
10. Igor Kopeć-Sobczyński
11. Norbert Krakowiak
12. Mateusz Tonder
13. Marcin Jędrzejewski
14. Grzegorz Walasek
15. Bartosz Smektała
16. Marcin Kościelski

R1. Mikołaj Curyło
R2. Dominik Kossakowski

Awans do półfinału: 8 + 1 zawodnik rezerwowy

Lista startowa - Opole:

1. Michał Szczepaniak
2. Hubert Łęgowik
3. Mateusz Szczepaniak
4. Oskar Polis
5. Tomasz Gapiński
6. Adrian Gała
7. Patryk Dolny
8. Oskar Fajfer
9. Daniel Kaczmarek
10. Josh Grajczonek
11. Adrian Cyfer
12. Maksymilian Bogdanowicz
13. Dominik Kubera
14. Rafał Karczmarz
15. Artur Mroczka
16. Arkadiusz Pawlak

R1. Kamil Wieczorek
R2. Rafał Konopka

Awans do półfinału: 8 + 1 zawodnik rezerwowy

Lista startowa - Poznań:

1. Marcel Kajzer
2. Norbert Kościuch
3. Marcin Nowak
4. Marcel Studziński
5. Jarosław Hampel
6. Kamil Nowacki
7. Szymon Szlauderbach
8. Damian Baliński
9. Sebastian Niedźwiedź
10. Kacper Gomólski
11. Marcin Turowski
12. Krystian Pieszczek
13. Tobiasz Musielak
14. Maksym Drabik
15. Jakub Jamróg
16. Zbigniew Suchecki

R1. Damian Pawliczak
R2. Damian Adamczak

Awans do półfinału: 8 + 1 zawodnik rezerwowy

Lista startowa - Krosno:

1. Lars Skupień
2. Daniel Jeleniewski
3. Paweł Hlib
4. Damian Dróżdż
5. Patryk Rolnicki
6. Kacper Woryna
7. Przemysław Pawlicki
8. Robert Chmiel
9. Dawid Lampart
10. Oskar Bober
11. Wiktor Trofimow
12. Wiktor Lampart
13. Artur Czaja
14. Ernest Koza
15. Szymon Woźniak
16. Mateusz Cierniak

R1. Przemysław Konieczny
R2. Dawid Rempała

Awans do półfinału: 8 + 1 zawodnik rezerwowy

Czytaj również