Dzisiaj jest 31 Marca 2020, Wtorek, imieniny obchodzą:

PGE EKSTRALIGA 2020

CZĘŚĆ ZASADNICZA  

I runda

3 kwietnia (piątek)

Wrocław - Lublin
Częstochowa - Grudziądz

5 kwietnia (niedziela)

Gorzów - Leszno
Rybnik - Zielona Góra

II runda

11 kwietnia (sobota)

Leszno - Wrocław
Grudziądz - Rybnik

12 kwietnia (niedziela)

Zielona Góra - Częstochowa
Lublin - Gorzów

III runda

17 kwietnia (piątek)

Leszno - Lublin
Zielona Góra - Grudziądz

19 kwietnia (niedziela)

Rybnik - Gorzów
Częstochowa - Wrocław

IV runda

1 maja (piątek)

Gorzów - Częstochowa
Lublin - Rybnik

3 maja (niedziela)

Wrocław - Zielona Góra
Grudziądz - Leszno

V runda

22 maja (piątek)

Wrocław - Grudziądz
Rybnik - Leszno

24 maja (niedziela)

Zielona Góra - Gorzów
Częstochowa - Lublin

VI runda

29 maja (piątek)

Rybnik - Częstochowa
Lublin -  Grudziądz

31 maja (niedziela)

Leszno - Zielona Góra
Gorzów - Wrocław

VII runda

5 czerwca (piątek)

Wrocław - Rybnik
Zielona Góra - Lublin

7 czerwca (niedziela)

Grudziądz - Gorzów
Częstochowa - Leszno

VIII runda

19 czerwca (piątek)

Leszno - Gorzów
Zielona Góra - Rybnik

21 czerwca (niedziela)

Grudziądz - Częstochowa
Lublin - Wrocław

IX runda

26 czerwca (piątek)

Rybnik - Grudziądz
Częstochowa - Zielona Góra

28 czerwca (niedziela)

Wrocław - Leszno
Gorzów - Lublin

X runda

3 lipca (piątek)

Gorzów - Rybnik
Lublin - Leszno

5 lipca (niedziela)

Wrocław - Częstochowa
Grudziądz - Zielona Góra

XI runda

10 lipca (piątek)

Leszno - Grudziądz
Częstochowa - Gorzów

12 lipca (niedziela)

Zielona Góra - Wrocław
Rybnik - Lublin

XII runda

31 lipca (piątek)

Leszno - Rybnik
Lublin - Częstochowa

2 sierpnia (niedziela)

Gorzów - Zielona Góra
Grudziądz - Wrocław

XIII runda

7 sierpnia (piątek)

Grudziądz - Lublin
Częstochowa - Rybnik

9 sierpnia (niedziela)

Wrocław - Gorzów
Zielona Góra - Leszno

XIV runda

21 sierpnia (piątek)

Gorzów - Grudziądz
Rybnik - Wrocław

23 sierpnia (niedziela)

Leszno - Częstochowa
Lublin - Zielona Góra

CZĘŚĆ FINAŁOWA

Półfinały:

6 września (niedziela)

Półfinały (rewanże):

13 września (niedziela)

Mecz o brązowy medal:

20 września (niedziela)

Mecz o złoty medal:

20 września (niedziela)

Mecz o brązowy medal (rewanż):

27 września (niedziela)

Mecz o złoty medal (rewanż):

27 września (niedziela)