Dzisiaj jest 17 Września 2019, Wtorek, imieniny obchodzą:

PGE EKSTRALIGA 2016

Część zasadnicza

1. runda -  8-10 kwietnia 

FOGO Unia Leszno - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 

MRGARDEN GKM Grudziądz - Unia Tarnów 

ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 

ROW Rybnik - KS Get Well Toruń 

data rezerwowa - 10 kwietnia

2. runda - 15-17 kwietnia 

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz 

Unia Tarnów - FOGO Unia Leszno 

Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik

KS Get Well Toruń - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 

data rezerwowa - 17 kwietnia

3. runda - 22, 24 kwietnia

FOGO Unia Leszno - KS Get Well Toruń 

Unia Tarnów - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 

ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik 

MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 

data rezerwowa - 24 kwietnia

4. runda - 1 maja

ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz

ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno

Betard Sparta Wrocław - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów

KS Get Well Toruń - Unia Tarnów

5. runda - 6, 8 maja

MRGARDEN GKM Grudziądz - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 

Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - KS Get Well Toruń 

FOGO Unia Leszno - ROW Rybnik 

data rezerwowa - 8 maja

6. runda - 22 maja

ROW Rybnik - Unia Tarnów

ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów

FOGO Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz

KS Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław

7. runda - 27, 29 maja

Unia Tarnów - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - ROW Rybnik 

Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 

MRGARDEN GKM Grudziądz - KS Get Well Toruń 

data rezerwowa - 29 maja

8. runda - 3, 5 czerwca

KS Get Well Toruń - ROW Rybnik 

Unia Tarnów - MRGARDEN GKM Grudziądz 

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 

Betard Sparta Wrocław - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 

data rezerwowa - 5 czerwca

data rezerwowa - 12 czerwca 

9. runda - 19 czerwca

ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - KS Get Well Toruń

FOGO Unia Leszno - Unia Tarnów

MRGARDEN GKM Grudziądz - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów

ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław*

*(data rezerwowa - mecz ma zostać rozegrany 10 lipca)

10. runda - 26 czerwca

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Unia Tarnów

Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz

KS Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno

ROW Rybnik - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

11. runda - 31 lipca

Unia Tarnów - KS Get Well Toruń

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

FOGO Unia Leszno - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

MRGARDEN GKM Grudziądz - ROW Rybnik

12. runda - 5, 7 sierpnia

ROW Rybnik - FOGO Unia Leszno 

ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 

Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów 

KS Get Well Toruń - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 

data rezerwa - 7 sierpnia

13. runda - 15 sierpnia 

Unia Tarnów - ROW Rybnik

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Betard Sparta Wrocław - KS Get Well Toruń

MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno

14. runda - 21 sierpnia

ROW Rybnik - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów

ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów

FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

KS Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz

data rezerwowa - 28 czerwca

Runda finałowa:

1. runda finałowa - 3 września - półfinały (4-1, 3-2)

2. runda finałowa - 11 września - półfinały, rewanże (1-4, 2-3)

3. runda finałowa - 18 września - finały

4. runda finałowa - 25 września - finały, rewanże

Baraż - 2 października - data rezerwowa

Baraż - rewanż - 9 października - data rezerwowa

16 października - data rezerwowa