Ice SoN: Rosjanie najlepsi w Berlinie
Dodano: 01 marca 2020
Zwycięstwem reprezentacji Rosji zakończył się drugi turniej finałowy ICE Speedway of Nations rozegrany na torze w Berlinie. Drugie miejsce zajęli Szwedzi. Na ostatnim stopniu podium stanęli gospodarze.
Wyniki:
I. Rosja - 57+13
5. Daniił Iwanow - 12 (3,-,3,3,-,3) + 12 (-,3,3,3,-,3) = 24+8
6. Dmitrij Chomicewicz - 8 (2,3,-,1,2,-) + 9 (2,-,-,2,3,2) = 17+5
7. Igor Kononow - 8+2 (2,2,3,1) + 8 (3,2,1,2) = 16
II. Szwecja - 47+2
9. Martin Haarahiltunen - 12 (3,2,3,2,-,2) + 11 (1,3,D,3,3,1) = 23+0
10. Niclas Svensson - 9 (2,1,-,3,3,0) + 11 (0,2,3,2,2,2,2) = 20+2
19. Stefan Svensson - 4 (2,2) + nie uczestniczył w zawodach = 4
III. Niemcy - 45+13
11. Max Niedermaier - 8 (0,2,3,0,2,1) + 8 (0,3,-,3,2,-) = 16+5
12. Markus Jell – nie uczestniczył w zawodach + 5 (-,-,0,2,3,0) = 5
20. Johann Weber - 14 (1,3,2,2,3,3) + 10 (3,2,2,3) = 24+8
IV. Austria - 39+0
7. Harald Simon - 14 (1,3,3,3,2,2) + 9 (1,2,2,3,1,U) = 23+W
8. Franky Zorn - 0 (0,0,0,-,-,-) + 8 (2,-,3,2,0,1) = 8 + nie uczestniczył w zawodach
18. Charly Ebner - 5 (2,3,0) + 3 (3) = 8
V. Kazachstan - 26
1. Paweł Niekrasow - 4 (1,-,0,1,1,1) + 8 (-,1,1,1,3,2) = 12
2. Władimir Czebłokow - 6 (2,3,1,0,-,0) + 5 (0,-,0,0,2,3) = 11
15. Denis Slepuchin - 2 (2,W) + 1 (1,0) = 3
VI. Czechy - 21
3. Jan Klatovsky - 6 (3,1,2,w,0,-) + 4 (3,U,-,1,-,W) = 10
4. Lukas Hutla - 6 (w,0,1,1,1,3) + 3 (W,-,2,0,1,W) = 9
16. Andriej Divis - 0 (D) + 2 (1,1,0) = 2
VII. Finlandia - 15
13. Matti Isoaho - 4 (w,-,1,1,-,2) + 1 (-,-,-,-,-,1) = 5
14. Christer Biskop - 1 (1,-,-,0,0,-) + 1 (-,0,0,0,1,-) = 2
21. Mikko Jetsonen - 3 (1,0,1,1) + 5 (2,1,1,1,0,0) = 8
Czytaj również
- Motor będzie walczyć ze Stalą Gorzów
- KS Toruń zmierzy się z Bykami z Leszna
- Anioły znokautowane przez Stal Gorzów
- Koziołki rozgromiły GKM Grudziądz
- Stal Gorzów będzie walczyć z Aniołami
- Motor Lublin podejmie GKM Grudziądz
- Byki minimalnie lepsze od Lwów
- Spartanie wygrywają mecz z Falubazem
- Byki z Leszna będą walczyć z Lwami
- Spartanie zmierzą się z Falubazem
- DME dla Biało-Czerwonych
- Bartosz Zmarzlik najlepszy w Łodzi
- Kubera wygrał Memoriał Smoczyka!
- W sobotę Memoriał im. Alfreda Smoczyka
- Jutro VI Memoriału Henryka Żyto