ENEA EKSTRALIGA 2014
1. runda - 12-13 kwietnia:
SPAR Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (12 kwietnia)
Fogo Unia Leszno - KantorOnline Włókniarz Częstochowa (13 kwietnia)
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów (13 kwietnia)
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń (13 kwietnia)
2. runda - 20-21 kwietnia:
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (20 kwietnia)
Unia Tarnów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (21 kwietnia)
Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław (21 kwietnia)
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra (21 kwietnia)
3. runda - 3-4 maja:
SPAR Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (4 maja)
Unia Tarnów - Stal Gorzów (4 maja)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (4 maja)
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KantorOnline Włókniarz Częstochowa (4 maja)
4. runda - 10-11 maja:
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (10 maja)
Fogo Unia Leszno - SPAR Falubaz Zielona Góra (11 maja)
Unibax Toruń - Unia Tarnów (11 maja)
Stal Gorzów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (11 maja)
5. runda - 24-25 maja:
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Fogo Unia Leszno (24 maja)
Unibax Toruń - Stal Gorzów (25 maja)
SPAR Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (25 maja)
Unia Tarnów - KantorOnline Włókniarz Częstochowa (25 maja)
6. runda - 1 czerwca:
Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów
Betard Sparta Wrocław - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń
7. runda - 8 czerwca:
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń - Fogo Unia Leszno
Stal Gorzów - KantorOnline Włókniarz Częstochowa
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SPAR Falubaz Zielona Góra
8. runda - 15 czerwca:
Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów
SPAR Falubaz Zielona Góra - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
9. runda - 22 czerwca:
Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno
Unibax Toruń - KantorOnline Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław
10. runda - 29 czerwca:
Fogo Unia Leszno - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (przełożony)
Betard Sparta Wrocław - SPAR Falubaz Zielona Góra (przełożony)
Stal Gorzów - Unibax Toruń
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
Przerwa wakacyjna
11. runda - 3 sierpnia:
Unia Tarnów - Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław - KantorOnline Włókniarz Częstochowa
SPAR Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów
12. runda - 10 sierpnia:
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń - SPAR Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Unia Tarnów
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
13. runda - 24 sierpnia:
SPAR Falubaz Zielona Góra - KantorOnline Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń
Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
14. runda - 6-7 września:
Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra (6 września)
Unibax Toruń - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (7 września)
Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (7 września)
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (7 września)
15. runda - 14 września:
Półfinał I (4-1)
Półfinał I (3-2)
16. runda - 20-21 września:
Półfinał II (1-4) (20 września)
Półfinał II (2-3) (20 września)
17. runda - 28 września:
Wielki Finał I
Mecz I o III miejsce
18. runda - 4-5 października:
Mecz II o III miejsce (4 października)
Wielki Finał II (5 października)