ENEA EKSTRALIGA 2013
4. runda - 21 kwietnia:
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów 45:44
Fogo Unia Leszno - Lechma Start Gniezno 49:41
Stelmet Falubaz Zielona Góra - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 48:42
PGE Marma Rzeszów - Dospel Włókniarz Częstochowa 42:48
Unibax Toruń - Stal Gorzów 54:36
5. runda - 28 kwietnia:
Unia Tarnów - Stal Gorzów 42:47
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław 54:36
Dospel Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 40:50
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń 43:46
Lechma Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów 44:46
6. runda - 5 maja:
PGE Marma Rzeszów - Unia Tarnów 41:49
Fogo Unia Leszno - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 60:30
Stal Gorzów - Lechma Start Gniezno 48:42
Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa 50:40
Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 45:45
7. runda - 12 maja:
PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 58:32
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń - odwołane
Dospel Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów - odwołane
Lechma Start Gniezno - Azoty Tauron Tarnów - odwołane
8. runda - 19 maja:
Azoty Tauron Tarnów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 54:36
Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 50:40
Unibax Toruń - PGE Marma Rzeszów 54:36
Dospel Włókniarz Częstochowa - Lechma Start Gniezno 50:40
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 43:47
9. runda - 26 maja:
PGE Marma Rzeszów - Fogo Unia Leszno - odwołane
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Azoty Tauron Tarnów 54:36
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów 47:43
Betard Sparta Wrocław - Dospel Włókniarz Częstochowa 58:32
Lechma Start Gniezno - Unibax Toruń 46:44
10. runda - 2 czerwca:
Azoty Tauron Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 58:32
Stal Gorzów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 52:38
Unibax Toruń - Lechma Start Gniezno 62:28
Dospel Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 54:36
Fogo Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów 75:0
2. runda - 6 czerwca, 9 czerwca:
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Lechma Start Gniezno 50:40
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów 42:48
Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń 45:45
Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów 50:40
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel Włókniarz Częstochowa 48:42
PGE Marma Rzeszów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 48:42
11. runda - 16 czerwca:
PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń 50:40
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 50:40
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Azoty Tauron Tarnów 49:41
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 38:51
Lechma Start Gniezno - Dospel Włókniarz Częstochowa 35:55
12. runda - 30 czerwca:
Azoty Tauron Tarnów - Lechma Start Gniezno 49:41
Stal Gorzów - Dospel Włókniarz Częstochowa 43:47
Unibax Toruń - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 57:33
Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów 48:41
Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 45:45
13. runda - 7 lipca:
Azoty Tauron Tarnów - PGE Marma Rzeszów 53:37
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 49:41
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Fogo Unia Leszno 38:52
Dospel Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 54:36
Lechma Start Gniezno - Stal Gorzów 45:45
14. runda - 21 lipca:
PGE Marma Rzeszów - Lechma Start Gniezno 53:37
Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów 55:35
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 44:46
Betard Sparta Wrocław - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 58:32
Fogo Unia Leszno - Dospel Włókniarz Częstochowa 51:39
15. runda - 28 lipca:
Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław 57:33
Stal Gorzów - Unibax Toruń 53:37
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 38:52
Dospel Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów 57:33
Lechma Start Gniezno - Fogo Unia Leszno 44:46
16. runda - 4 sierpnia:
PGE Marma Rzeszów - Stal Gorzów 45:45
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Lechma Start Gniezno 66:24
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Dospel Włókniarz Częstochowa 41:49
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń 49:41
Fogo Unia Leszno - Azoty Tauron Tarnów 44:46
17. runda - 15 sierpnia:
PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 43:47
Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 61:29
Unibax Toruń - Fogo Unia Leszno 51:39
Dospel Włókniarz Częstochowa - Azoty Tauron Tarnów 54:36
Lechma Start Gniezno - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 41:49
18. runda - 18 sierpnia:
Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń 50:40
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel Włókniarz Częstochowa 41:37
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów 46:44
Betard Sparta Wrocław - Lechma Start Gniezno 65:24
Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów 43:47