Dzisiaj jest 25 Sierpnia 2019, Niedziela, imieniny obchodzą:

ENEA EKSTRALIGA 2013

4. runda - 21 kwietnia:

Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów  45:44

Fogo Unia Leszno - Lechma Start Gniezno  49:41

Stelmet Falubaz Zielona Góra - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz  48:42

PGE Marma Rzeszów - Dospel Włókniarz Częstochowa  42:48

Unibax Toruń  - Stal Gorzów  54:36

5. runda - 28 kwietnia:

Unia Tarnów - Stal Gorzów  42:47

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław  54:36         

Dospel Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 40:50

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń  43:46          

Lechma Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów  44:46         

6. runda - 5 maja:

PGE Marma Rzeszów - Unia Tarnów  41:49

Fogo Unia Leszno - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz  60:30

Stal Gorzów - Lechma Start Gniezno 48:42

Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa  50:40       

Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra  45:45                  

7. runda - 12 maja:

PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław  48:42                  

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno  58:32                       

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń - odwołane              

Dospel Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów - odwołane 

Lechma Start Gniezno - Azoty Tauron Tarnów - odwołane                      

8. runda - 19 maja:

Azoty Tauron Tarnów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz  54:36  

Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra  50:40

Unibax Toruń - PGE Marma Rzeszów  54:36           

Dospel Włókniarz Częstochowa - Lechma Start Gniezno  50:40                

Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław  43:47          

9. runda - 26 maja:                

PGE Marma Rzeszów - Fogo Unia Leszno - odwołane            

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Azoty Tauron Tarnów  54:36        

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów  47:43                

Betard Sparta Wrocław - Dospel Włókniarz Częstochowa  58:32              

Lechma Start Gniezno - Unibax Toruń  46:44          

10. runda - 2 czerwca:

Azoty Tauron Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra  58:32        

Stal Gorzów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz  52:38                

Unibax Toruń - Lechma Start Gniezno  62:28         

Dospel Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław  54:36              

Fogo Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów  75:0

2. runda - 6 czerwca, 9 czerwca: 

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Lechma Start Gniezno  50:40

Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów  42:48

Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń  45:45

Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów  50:40         

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel Włókniarz Częstochowa  48:42

PGE Marma Rzeszów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz  48:42

11. runda - 16 czerwca:

PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń  50:40           

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów  50:40

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Azoty Tauron Tarnów  49:41  

Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno  38:51         

Lechma Start Gniezno - Dospel Włókniarz Częstochowa  35:55              

12. runda - 30 czerwca:

Azoty Tauron Tarnów - Lechma Start Gniezno  49:41                     

Stal Gorzów - Dospel Włókniarz Częstochowa  43:47        

Unibax Toruń - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz  57:33            

Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów  48:41                  

Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra  45:45                       

13. runda - 7 lipca:

Azoty Tauron Tarnów - PGE Marma Rzeszów  53:37                      

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław  49:41      

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Fogo Unia Leszno  38:52              

Dospel Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń  54:36       

Lechma Start Gniezno - Stal Gorzów  45:45            

14. runda - 21 lipca:

PGE Marma Rzeszów - Lechma Start Gniezno  53:37                    

Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów  55:35             

Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra  44:46                     

Betard Sparta Wrocław - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz  58:32                      

Fogo Unia Leszno - Dospel Włókniarz Częstochowa  51:39      

15. runda - 28 lipca:

Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław  57:33                    

Stal Gorzów - Unibax Toruń  53:37   

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra  38:52           

Dospel Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów  57:33                

Lechma Start Gniezno - Fogo Unia Leszno  44:46         

16. runda - 4 sierpnia:

PGE Marma Rzeszów - Stal Gorzów  45:45             

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Lechma Start Gniezno  66:24       

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Dospel Włókniarz Częstochowa  41:49                     

Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń  49:41       

Fogo Unia Leszno - Azoty Tauron Tarnów  44:46             

17. runda - 15 sierpnia:

PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra  43:47      

Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław  61:29         

Unibax Toruń - Fogo Unia Leszno  51:39

Dospel Włókniarz Częstochowa - Azoty Tauron Tarnów  54:36                 

Lechma Start Gniezno - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz  41:49

18. runda - 18 sierpnia:

Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń  50:40            

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel Włókniarz Częstochowa  41:37   

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów  46:44

Betard Sparta Wrocław - Lechma Start Gniezno  65:24                

Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów  43:47