Dzisiaj jest 31 Marca 2020, Wtorek, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Speedway GP of Poland przełożone!

25 marca 2020

W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19, Polski Związek Motorowy w porozumieniu z FIM, czyli Międzynarodową Federacją Motocyklową, BSI oraz PL.2012+, w trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów oraz kibiców, postanowił przełożyć 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, które miało odbyć się 16 maja 2020. Nowy termin 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to sobota, 8 sierpnia.

Kwietniowe rundy PGEE odwołane!

25 marca 2020

Zaplanowane na kwiecień 2020 roku rundy rozgrywek PGE Ekstraligi zostają odwołane. Nowe terminy ich rozegrania zostaną podane w oddzielnym komunikacie PGE Ekstraligi.

Speedway of Nations przełożone!

25 marca 2020

W związku z epidemią koronawirusa turnieje Speedway of Nations zostały odwołane. Nowe terminy rozegrania zawodów półfinałowych w Landshut i Daugavpils oraz finału w Manchesterze nie zostały ustalone.

King wygrywa Ben Fund Bonzana

16 marca 2020

Na torze w Scunthorpe rozegrano turniej Ben Fund Bonzana. Rywalizację wygrał Danny King. Drugi był Steve Worrall. Trzecie miejsce zajął Josh Auty.

PGEE: Dwie pierwsze rundy przełożone!

14 marca 2020

W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19 Zarząd Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. w porozumieniu z Radą Nadzorczą, Polskim Związkiem Motorowym oraz wszystkimi klubami, zdecydował o odwołaniu dwóch pierwszych rund PGE Ekstraligi w sezonie 2020.

Wszystkie imprezy masowe odwołane!

10 marca 2020

Premier Mateusz Morawiecki wydał rozporządzenie o odwołaniu imprez masowych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce. Odwołane zostały: mecz Polska-Australia, Memoriał im. Edwarda Jancarza, sparing OK Bedmetu Kolejarza Opole z Falubazem Zielona Góra, Memoriał im. Alfreda Smoczyka, Supermecz w Bydgoszczy, oraz Memoriał Rifa Saitgariejewa.

Sparingi GKM ze Stalą odwołane!

09 marca 2020

Zaplanowane w najbliższy weekend treningi punktowane w Grudziądzu i Gorzowie Wielkopolskim zostały odwołane. Taką decyzję podjęły władze obu klubów. Powodem jest brak odjechanych treningów na własnych torach oraz trwający remont stadionu przy ul. Hallera.