Dzisiaj jest 4 Lipca 2020, Sobota, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Mecz w Gorzowie przerwała awaria prądu

03 lipca 2020

Rozgrywany na stadionie im. Edwarda Jancarza mecz IV rundy PGE Ekstraligi został przerwany z powodu awarii prądu. O wyniku spotkania zadecyduje PGE Ekstraliga.

Motor Lublin rozgromił PGG ROW Rybnik!

03 lipca 2020

Zwycięstwem drużyny gospodarzy zakończył się pierwszy mecz IV rundy PGE Ekstraligi, rozegrany na stadionie przy al. Zygmuntowskich. Motor Lublin pokonał PGG ROW Rybnik 59:31. Najskuteczniejszym zawodnikiem w teamie „Koziołków” był Mikkel Michelsen. Dla zespołu gości najlepiej punktował Robert Lambert.

Josef Franc wygrywa w Żarnowicy

02 lipca 2020

Na torze w Żarnowicy rozegrano otwarte mistrzostwa Słowacji. Rywalizację wygrał Josef Franc. Drugi był Petr Chlupac. Trzecie miejsce zajął Jan Kvech.

GKM Grudziądz będzie walczył z „Bykami”

02 lipca 2020

W niedzielę, 5 lipca w meczu IV rundy PGE Ekstraligi, MRGARDEN GKM Grudziądz podejmie na stadionie przy ul. Hallera FOGO Unię Leszno. Początek zawodów zaplanowano na godz. 19.15. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

Spartanie podejmą RM Solar Falubaz

02 lipca 2020

W niedzielę Betard Sparta Wrocław podejmie na Stadionie Olimpijskim RM Solar Falubaz Zielona Góra. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.30. Trenerzy obu drużyn przedstawili awizowane składy na to spotkanie.

Znamy terminy meczów VI rundy PGEE

30 czerwca 2020

W piątek, 17 lipca i w niedzielę, 19 lipca rozegrane zostaną mecze VI rundy PGE Ekstraligi. Znane są już godziny rozpoczęcia tych zawodów.

Stal Gorzów będzie walczyć z Lwami

30 czerwca 2020

W piątek, 3 lipca w meczu IV rundy PGE Ekstraligi, Moje Bermudy Stal Gorzów podejmą na stadionie im. Edwarda Jancarza Eltrox Włókniarza Częstochowa. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 20.30. Poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek.